DemonDefence

Windows Phone için Heyecanlı bir Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 25 MB
  • Version 1.9.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma FireflyGames
Windows Phone işletim sistemine sahip tüm cihazlarınız için tasarlanmış DemonDefence uygulaması sayesinde inanılmaz bir savunma ve strateji geliştirme oyunu ile karşılaşacak ve kendini kalenizi korumak için değişik korkutucu yaratıklara karşı mücadele ede

Windows Phone işletim sistemine sahip tüm cihazlarınız için tasarlanmış DemonDefence uygulaması sayesinde inanılmaz bir savunma ve strateji geliştirme oyunu ile karşılaşacak ve kendini kalenizi korumak için değişik korkutucu yaratıklara karşı mücadele edeceksiniz. 

Heyecanlı ve kendi stratejilerini geliştirmeyi seven kullanıcıların tercih edeceği bu uygulama ile kendi kulenizde size karşı savaş açan yaratıkları yok etmek için uğraşacaksınız. Karikatür tarzı oyun içerisinde kulenizi kötü ve korkutucu yaratıklardan korumak için elinizden geleni yapmalısınız. 

3 farklı oyun tarzı ile Kardan adamınızı, robotunuzu ve korkuluğunuzu kötü yaratıklardan koruyarak 100 farklı seviyede oyunu oynayabilirsiniz. 2 farklı tema ile her ay güncellenen temaları ile sıkılmadan oynayacağınız bir strateji oyunu ile eğlenceli vakit geçireceksiniz. 

Her yaştan kullanıcının keyifle oynayacağı oyunda siz de kulenizi koruyarak 300'e kadar madalya kazanabilir ve birinciliğinizi ilan edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
DemonDefence indir